Kvalitní české kuchyně | příznivé ceny

O nás

Jsme autorizovaným prodejcem českých kuchyní značky Nadop ve Středních Čechách a v Praze. Nadop, to jsou kuchyně vyrobené z kvalitních materiálů a s certifikátem ” Česká kvalita” od Asociace českých nábytkářů.

V našich kuchyňských studiích Vám jsou k dispozici kreativní designéři s dlouholetými zkušenostmi a stovkami úspěšně realizovaných projektů. Přijďte se přesvědčit, domluvte si schůzku v Benešově u Prahy, nebo v Praze – Michli. Rádi Vám pomůžeme s řešením dispozic, výběrem materiálů, designu a vypracujeme 3D grafický návrh ZDARMA.

Od roku 2005 dělají kuchyně ROMI radost zákazníkům po celém Středočeském kraji a v Praze. Vsadili jsme na kvalitu a příznivou cenu, proto našim zákazníkům dodáváme výhradně ČESKÉ KUCHYNĚ, navíc až s 5ti letou zárukou. Naše kuchyně jsou vyráběny ve firmě NADOP, a.s. Ořechov a jsme jediným specializovaným kuchyňským studiem této značky ve středních Čechách. 

Vysoká funkčnost, moderní design, profesionální přístup spojený s kreativitou a v neposlední řadě přijatelná cena – to jsou hlavní znaky kuchyní z kuchyňského studia ROMI. Studio ROMI je jedním z největších dodavatelů kuchyní. Máte představu o krásné funkční kuchyni do svého vysněného bydlení? V kuchyňských studiích ROMI v Praze nebo v Benešově na Vás čeká profesionální projekt vypracovaný do posledních detailů. Díky širokému výběru materiálů a variabilitě jsme schopni doporučit navrhnout a následně zrealizovat kuchyň přesně podle Vašich nároků a představ.

Kdo je náš zákazník?

Dodáváme kuchyně vyrobené z kvalitních materiálů a s certifikátem ” Česká kvalita” od Asociace českých nábytkářů. Našimi zákazníky jsou tedy především lidé, kteří nechtějí slevovat z kvality ale zároveň také lidé, kteří hledají přijatelnou cenu.  Z nabídky si tak můžete vybrat kuchyně z těch nejkvalitnějších materiálů od lakovaných nebo dýhovaných, až po levnější kuchyně z lamina. Vše vyráběno „Průmyslově a dle certifikovaných procesů“ což znamená, že tyto kuchyně narozdíl od produkce lokálních truhlářů dosahují maximální jakosti v přesnosti, kvalitě a způsobu zpracování. Právě od způsobu zpracování se odvíjí životnost kuchyně.

Kariéra

Návrhář kuchyní / designer

Co vás čeká
Čeká Vás pestrá, zajímavá a kreativní práce.
Budete pomáhat lidem utvářet jejich vysněný domov. Budete vytvářet grafické návrhy kuchyní ve kterých využijete svůj smysl pro desing a kreativitu. Zákazníkům budete navrhovat řešení jejich nové kuchyně, vybírat materiálové kombinace, barevné ladění, ale také doplňky a nejmodernější spotřebiče. Po uzavření zakázky se stanete jejich styčným obchodním partnerem.
Některé schůzky budete uskutečňovat také přímo na místě realizace a nakonec také budete tím, s kým se zákazníci podělí o radost z nové kuchyně.
Dostanete maximální prostor pro seberealizaci. Budete vést vlastní prodejnu, plánovat si schůzky, podle potřeb a intenzity práce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Hledáme kolegy kteří mají zkušenosti s navrhováním interiérů a obchodem a to jak profesně, z jiného kuchyňského studia, tak třeba jen se zkušenostmi s navrhovaním vlastního bydlení.
Důležité je, abyste se nebáli vymýšlet nové věci, prezentovat vlastní nápady, byly samostatní a dokázali se naladit na společnou vlnu s klientem.
Během své práce budete někdy také cestovat, hodit se tedy bude řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět
Z velké části se jedná o práci s počítačem, předpokládáme tedy uživatelskou znalost PC a základních programů Microsoft Word, Excel, Outlook.
Výhodou je pak znalost některého z grafických programů pro navrhování kuchyní a interiérů (Kitchendraw, SketchUp, ArchiCAD, Cinema 4D apod.),
nicméně konkrétní program se dá naučit, tedy velkou devizou je ochota učit se novým věcem.

Co vám můžeme nabídnout
Při své práci se budete moci opřít o příjemný kolektiv pohodových lidí, zázemí stabilní rodinné firmy a také o produkt, kvalitní kuchyně, kterým budete věřit.
Z počátku Vás samozřejmě zaučíme, pravidelně budete moci navštěvovat různá školení a zdokonalovat se, abyste dosáhly motivujícího finančního ohodnocení.

Místo pracoviště: Showroom ROMI Kuchyně, V Dolině 1533/1d, Praha 10 – Michle (naproti kauflandu)

Kontakt: Rádi bychom se o Vás něco dozvěděli. V případě zájmu o tuto pozici budeme rádi, když se nám na pár řádcích představíte a zašlete nám svůj životopis na email: info@kuchyne-romi.cz

Montážník
Požadujeme:
– zručnost, spolehlivost, pečlivost
– samostatné myšlení
– flexibilitu
– pro-zákaznický přístup
– ŘP sk. B
– praxe v oboru montáží nábytku výhodou

Nabízíme:
– zajímavé a odpovídající finanční ohodnocení
– profesionální zaškolení
– příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Montážník nábytku - montážní parta
Požadujeme:
– praxi v oboru montáží kuchyní
– profesionalitu
– spolehlivost
– auto + profi nářadí
– flexibilitu
– pro-zákaznický přístup
– ŽL
– ŘP

Nabízíme:
– odpovídající ohodnocení
– profesionální přípravu montáží
– přátelské prostředí

Sjednejte si schůzku on-line

Zarezervujte si schůzku ZDE

nezávazná schůzka, 3D návrh zdarma

Případně zde prosím uveďte své kontaktní údaje, a ve kterém z našich studií by Vám schůzka vyhovovala a my se Vám co nejdříve ozveme.

Rádi Vám zdarma zpracujeme 3D návrh kuchyně a cenovou nabídku.

GDPR

Více o GDPR zde >