O nás

Kvalita a příznivé ceny

Historie – o nás

Od roku 2005 dělají kuchyně ROMI radost zákazníkům po celém Středočeském kraji a Praze. Vsadili jsme na kvalitu a příznivou cenu, proto našim zákazníkům dodáváme výhradně ČESKÉ KUCHYNĚ, navíc až s 5ti letou zárukou. Naše kuchyně jsou vyráběny ve firmě NADOP, a.s. Ořechov a jsme jediným specializovaným kuchyňským studiem této značky ve středních Čechách. Vysoká funkčnost, moderní design, profesionální přístup spojený s kreativitou a v neposlední řadě přijatelná cena – to jsou hlavní znaky kuchyní z kuchyňského studia ROMI Style. Studio ROMI je jedním z největších dodavatelů kuchyní. Máte představu o krásné funkční kuchyni do svého vysněného bydlení? V kuchyňských studiích ROMI Style v Praze nebo ve Vlašimi na Vás čeká profesionální projekt vypracovaný do posledních detailů. Díky širokému výběru materiálů a variabilitě jsme schopni doporučit navrhnout a následně zrealizovat kuchyň přesně podle Vašich nároků a představ.

Kdo je náš zákazník?

Našimi zákazníky jsou především ti lidé, kteří si uvědomují, že koupě kuchyně je dlouholetá investice, která je každodenně využívána, a která má být zejména praktickým a spolehlivým pomocníkem. Jsou pro ty, kteří vědí že životnost výrobku a kuchyně zvlášť je dána především kvalitou použitých materiálů a zpracovánímZ nabídky si tak můžete vybrat kuchyně z těch nejkvalitnějších materiálů od lakovaných až po masivní. Vše vyráběno „Průmyslově a dle certifikovaných procesů“ což znamená, že tyto kuchyně narozdíl od produkce lokálních truhlářů dosahují maximální jakosti v přesnosti, kvalitě a způsobu zpracování. Právě od způsobu zpracování se odvíjí životnost kuchyně.

Kariéra

Návrhář kuchyní / designer – Praha 10 Michle

Co vás čeká
Čeká Vás pestrá, zajímavá a kreativní práce.
Budete pomáhat lidem utvářet jejich vysněný domov. Budete vytvářet grafické návrhy kuchyní ve kterých využijete svůj smysl pro desing a kreativitu. Zákazníkům budete navrhovat řešení jejich nové kuchyně, vybírat materiálové kombinace, barevné ladění, ale také doplňky a nejmodernější spotřebiče. Po uzavření zakázky se stanete jejich styčným obchodním partnerem.
Některé schůzky budete uskutečňovat také přímo na místě realizace a nakonec také budete tím, s kým se zákazníci podělí o radost z nové kuchyně.
Dostanete maximální prostor pro seberealizaci. Budete vést vlastní prodejnu, plánovat si schůzky, podle potřeb a intenzity práce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Hledáme kolegy kteří mají zkušenosti s navrhováním interiérů a obchodem a to jak profesně, z jiného kuchyňského studia, tak třeba jen se zkušenostmi s navrhovaním vlastního bydlení.
Důležité je, abyste se nebáli vymýšlet nové věci, prezentovat vlastní nápady, byly samostatní a dokázali se naladit na společnou vlnu s klientem.
Během své práce budete někdy také cestovat, hodit se tedy bude řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět
Z velké části se jedná o práci s počítačem, předpokládáme tedy uživatelskou znalost PC a základních programů Microsoft Word, Excel, Outlook.
Výhodou je pak znalost některého z grafických programů pro navrhování kuchyní a interiérů (Kitchendraw, SketchUp, ArchiCAD, Cinema 4D apod.),
nicméně konkrétní program se dá naučit, tedy velkou devizou je ochota učit se novým věcem.

Co vám můžeme nabídnout
Při své práci se budete moci opřít o příjemný kolektiv pohodových lidí, zázemí stabilní rodinné firmy a také o produkt, kvalitní kuchyně, kterým budete věřit.
Z počátku Vás samozřejmě zaučíme, pravidelně budete moci navštěvovat různá školení a zdokonalovat se, abyste dosáhly motivujícího finančního ohodnocení.

Místo pracoviště: Showroom ROMI Kuchyně, V Dolině 1533/1d, Praha 10 – Michle (naproti kauflandu)

Kontakt: Rádi bychom se o Vás něco dozvěděli. V případě zájmu o tuto pozici budeme rádi, když se nám na pár řádcích představíte a zašlete nám svůj životopis na email: info@kuchyne-romi.cz

Montážník

Požadujeme:
– zručnost, spolehlivost, pečlivost
– samostatné myšlení
– flexibilitu
– pro-zákaznický přístup
– ŘP sk. B
– praxe v oboru montáží nábytku výhodou

Nabízíme:
– zajímavé a odpovídající finanční ohodnocení
– profesionální zaškolení
– příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Montážník nábytku - montážní parta

Požadujeme:
– praxi v oboru montáží kuchyní
– profesionalitu
– spolehlivost
– auto + profi nářadí
– flexibilitu
– pro-zákaznický přístup
– ŽL
– ŘP

Nabízíme:
– odpovídající ohodnocení
– profesionální přípravu montáží
– přátelské prostředí

Napište nám

Máte dotaz? Rádi Vám jej zodpovíme. Chcete si domluvit osobní schůzku?

GDPR

Více o GDPR zde >