Grafický návrh Vám zhotovíme ZDARMA

Máte představu o krásné, funkční kuchyni do svého vysněného bydlení? V našich kuchyňských studiích můžete získat originální projekt vypracovaný do posledních detailů. S našimi zkušenými profesionály se zaměříte nejen na vizuální stránku Vaší nové kuchyně, ale také Vám ukážeme nové materiály a možnosti jejich využití. Výsledkem bude fotorealistická 3D vizualizace a cenová nabídka, díky níž dostanete konkrétní a reálnou představu o Vaší nové kuchyni. Toto 3D plánování provádíme nezávazně a ZDARMA.

Jak to funguje / co je potřeba

  • Změřte si prostor Vaší budoucí kuchyně (nebojte se, prostor si následně sami přeměříme). Stačí ruční nákres s rozměry zdí, umístěním dveří, oken, případně instalací.
  • Navštivte některé z našich kuchyňských studií ROMI, kde s Vámi probereme možnosti materiálů, nároky na uspořádání a hlavně Vaše představy o nové kuchyni. Pro jistotu si termín schůzky předem zarezervujete zde „Rezervovat schůzku pro nezávazný návrh“ , zajistíte tak, že se Vám v daný čas budeme moci plně věnovat.
  • Na základě této konzultace Vám připravíme 3D grafický návrh, který Vám na příští schůzce představíme.
  • Následně budeme mít možnost společně doladit finální podobu Vaší kuchyně do posledních detailů.
  • Nejsme nijak časově omezeni, tudíž můžeme Vaši novou kuchyň plánovat a ladit dokud skutečně nebudete spokojeni, a to nejen s uspořádáním a designem, ale také s výslednou cenou.
  • Jakmile budete s výsledkem spokojeni, v případě objednání kuchyně si prostor pro kuchyň sami na milimetry zaměříme a Vám dáme k dispozici podrobný plán pro přípravu instalací.

S plánováním kuchyně je dobré začít s dostatečným předstihem cca 2 – 3 měsíců od předpokládané realizace. Činnosti spojené s přípravou prostor, jako je vybudování elektro instalací, příprava vody, případně pokládka podlahy či obložení, si tak lze naplánovat v souběhu s výrobou kuchyně a ušetřit tak nejen čas, ale častokrát i peníze.

Sjednejte si schůzku na které vám zhotovíme 3D návrh kuchyně s cenovou nabídkou ZDARMA

nebo

zde prosím uveďte své kontaktní údaje, a ve kterém z našich studií by Vám schůzka vyhovovala a my se Vám co nejdříve ozveme.

Rádi Vám zdarma zpracujeme 3D návrh kuchyně a cenovou nabídku.

GDPR

Více o GDPR zde >