Grafický návrh ZDARMA

Máte představu o krásné, funkční kuchyni do svého vysněného bydlení? V našich kuchyňských studiích na Vás čeká originální projekt vypracovaný do posledních detailů. Společně s profesionály, kteří do Vašeho plánování vnesou každodenní zkušenosti se sestavováním kuchyní se zaměříte nejen na vizuální stránku Vaší nové kuchyně, ale zejména na možnosti uspořádání a využití jednotlivých prostor. Ještě před zadáním do výroby tak máte možnost vidět a vyzkoušet jednotlivé varianty, a to ve 3D. Výsledkem pak bude fotorealistická 3D vizualizace, díky níž dostanete konkrétní a reálnou podobu Vaší nové kuchyně. Toto 3D plánování provádíme ZDARMA.

Každá naše kuchyň je jedinečný originál a tím může být i ta Vaše. Přijďte se sami přesvědčit a nechte si v našem kuchyňském studiu nezávazně a ZDARMA zpracovat 3D návrh spolu s cenovou nabídkou.

Jak na návrh kuchyně? Je to snadné

  • Změřte si prostor Vaší budoucí kuchyně (nebojte, prostor si následně sami přeměříme). Stačí ruční nákres s rozměry zdí, umístěním dveří, oken, případně instalací.
  • Navštivte některé z kuchyňských studií ROMI Style, kde s Vámi přítomný návrhář probere možnosti materiálů, nároky na uspořádání a hlavně Vaše představy o nové kuchyni.
  • Domluvte si příští schůzku v kuchyňském studiu ROMI Style, na tento termín pro Vás již budeme mít připraven 1. návrh Vaší nové kuchyně.
  • Při druhém setkání budete mít možnost společně doladit finální podobu Vaší kuchyně do posledních detailů. Jde o počítačové plánování, tudíž kuchyň jde plánovat různě v závislosti na designu, finančních možnostech atd.
  • Nejsme nijak časově omezeni, tudíž můžeme Vaši novou kuchyň plánovat a ladit dokud skutečně nebudete spokojeni, a to nejen s uspořádáním a designem, ale třeba také cenou.
  • Jakmile je návrh hotov a Vy jste s Vaší budoucí kuchyní spokojeni, kuchyň můžeme zadat do výroby. Ještě před tím ale prostor pro kuchyň sami na milimetry zaměříme a Vám dáme k dispozicipodrobný plán pro přípravu instalací.

Vzhledem k investici, jakou kuchyň obvykle bývá, je dobré plánovat ji s dostatečným předstihem cca 2 – 3 měsíců. Činnosti spojené s přípravou prostor, jako je vybudování elektro instalací, příprava vody, případně pokládka podlahy či obložení, si tak lze naplánovat v souběhu s výrobou kuchyně a ušetřit tak nejen čas, ale častokrát i peníze.

Sjednejte si schůzku on-line

Případně zde prosím uveďte své kontaktní údaje, a ve kterém z našich studií by Vám schůzka vyhovovala a my se Vám co nejdříve ozveme.

Rádi Vám zdarma zpracujeme 3D návrh kuchyně a cenovou nabídku.

GDPR

Více o GDPR zde >