Vyberte si svou vysněnou kuchyň

Nabízíme širokou škálu typů kuchyní. Nespecializujeme se jen na moderní styl. U nás najdete všechny typy kuchyně
– rustikální, klasické, ve stylu Provance nebo i z masivu. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a vše navrhujeme přímo na míru.

Nabízíme výhradně české kvalitní kuchyně značky Nadop. Společnost Nadop je na českém trhu již od roku 1990. Vyznačuje se hlavně nadčasovým designem, který vytvářejí interiéroví designéři. Určitě oceníte i dlouhou záruku. Hlavními přednostmi je výroba vždy na míru. Vše Vám zaměříme a přijedeme namontovat. Působíme po celé České republice.

Vybírat můžete ze široké škály materiálů a barev. Vytvoříme Vám projekt s vizualizací i s plánem instalací. Vždy Vám nabídneme originální a kvalitní řešení. Inspiraci najdete v naší galerii. Můžete se přijet podívat do našich prodejen v Praze nebo v Benešově. Kontakt s adresou a otevírací dobou najdete v kontaktech.

Realizací to u nás však nekončí poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Díky vyspělým technologiím jsme schopni zajistit nejen výrobu standardních výrobků, ale nabídnout i zakázkovou výrobu nábytku z lamina, dýhy a masivu včetně lakované povrchové úpravy ve vysoké kvalitě.

Vysoká funkčnost, moderní design, profesionální přístup spojený s kreativitou a v neposlední řadě přijatelná cena – to jsou hlavní znaky kuchyňského studia ROMI Style. Studio ROMI je jedním z největších dodavatelů. Více o společnosti najdete v sekci o nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře níže. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy.

Kontaktujte nás

6 + 9 =