Realizace rustikální kuchyně v Benešově

V Benešově jsme realizovali tuto do nejmenšího detailu vypracovanou lakovanou rustikální kuchyň. Profilovaná dvířka a ostatní lakované komponenty jsou zdobena jemným zlacením, nechybí různé dekorační prvky jako ozdobné lišty, zábradlíčka, či vitrážová skla. Poetiku kuchyně doplňují moderní spotřebiče v rustikálním designu. Chtěli byste také takovou? Rádi Vám zpracujeme návrh právě té Vaší vysněné kuchyně.

Každá naše kuchyň je jedinečný originál a tím může být i ta Vaše. Přesvědčte se o tom, že my kuchyně skutečně umíme a navštivte některé z našich kuchyňských studií, kde Vám rádi zhotovíme grafický návrh Vaší nové kuchyně ZDARMA.

Skvělá zkušenost od návrhu po realizaci. Vybrali jsme si správně a kuchyně je perfektní. Pánové z ROMI byli ochotní a profesionální. Vyhověli všem našim potřebám a požadavkům, poradili kde bylo třeba, vypořádali se se zpožděním předání bytu. Cením si jejich přístupu, že sami aktivně pracovali na dotažení posledních detailů, než došlo na poslední platbu a ne naopak. Můžeme jen doporučit.
 
 
 
 
Daniel Š