Realizace kuchyně Lotos v Ořechově

Ořechov 02/2023

Kuchyně do rodinného domu u Ořechova. Provedení PerfectSense Topmatt v odstínu černá mat, dub a beton. Tento stále oblíbenějsí trendy materiál vyniká svým super matným, sametově teplým povrchem s odolností proti otiskům prstů. Povrch je navíc odolný proti opotřebení, nárazu a poškrábání. Díky pokročilému způsobu zpracování je nespornou výhodou také výrazně nižší cena v porovnání s lakovanými kuchyněmi. Kuchyň zaujme svým přírodním vzhledem a nadstandartním úložným prostorem díky skříňkám umístěným až ke stropu. Její bezchybný vzhled podtrhuje bezúchytkové otevírání a osvětlení v liště horních skříněk. Chtěli byste také takovou? Rádi Vám zpracujeme návrh právě té Vaší vysněné kuchyně.

Každá naše kuchyň je jedinečný originál a tím může být i ta Vaše. Přesvědčte se o tom, že my kuchyně skutečně umíme a navštivte některé z našich kuchyňských studií, kde Vám rádi zhotovíme grafický návrh Vaší nové kuchyně ZDARMA.

Děkujeme za profesionální přístup, odbornou pomoc při každé konzultaci nad tváří kuchyně a kvalitní montáž. Vřele doporučujeme
 
 
Jadoo