Realizace kuchyně Acrylic v Nesvačilech

V Nesvačilech u Benešova jsme realizovali tuto kuchyň s akrylátovými dvířky a pracovní deskou z Technistone. Kuchyně ACRYLIC s akrylátovými dvířky patří k novým trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk, sametový mat a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek. Vedle stálobarevnosti patří k výhodám také vysoká odolnost proti vlhkosti a účinkům UV záření. Díky těmto vlastnostem a zejména výrazně nižší ceně  Acrlic stále častěji nahrazuje lakované kuchyně. Celkový design kuchyně je harmonií forem a barev, která vytváří prostor, který je nejen vizuálně atraktivní, ale také plně efektivní a funkční. Chtěli byste také takovou? Rádi Vám zpracujeme návrh právě té Vaší vysněné kuchyně.

Každá naše kuchyň je jedinečný originál a tím může být i ta Vaše. Přesvědčte se o tom, že my kuchyně skutečně umíme a navštivte některé z našich kuchyňských studií, kde Vám rádi zhotovíme grafický návrh Vaší nové kuchyně ZDARMA.

Skvělá zkušenost od návrhu po realizaci. Vybrali jsme si správně a kuchyně je perfektní. Pánové z ROMI byli ochotní a profesionální. Vyhověli všem našim potřebám a požadavkům, poradili, kde bylo třeba. Můžeme jen doporučit.

Daniel Š.