Realizace interiéru v Poříčí nad Sázavou

Praha 5/2022

Realizace interiéru v Poříčí nad Sázavou. Do novostavby rodinného domu jsme navrhli a dodali kuchyň, knihovnu, schodišťovou skříň a skříně pod okenními portály. Vše sladěné do příjemného odstínu dubu kombinovaného s prvky antracitu. Materiál  PerfectSense Topmatt zvolený na dvířka vyniká svým super matným, sametově teplým povrchem s odolností proti otiskům prstů. Povrch je navíc odolný proti opotřebení, nárazu a poškrábání. Díky pokročilému způsobu zpracování je nespornou výhodou také výrazně nižší cena v porovnání s lakovanými kuchyněmi.   Chtěli byste také podobný interiér? Rádi Vám zpracujeme návrh právě té Vaší vysněné kuchyně a i dalších doplňků.

Každá naše kuchyň je jedinečný originál a tím může být i ta Vaše. Přesvědčte se o tom, že my kuchyně skutečně umíme a navštivte některé z našich kuchyňských studií, kde Vám rádi zhotovíme grafický návrh Vaší nové kuchyně ZDARMA.

S novou kuchyní a ostatními věcmi jsem spokojena, s návrhem mi ochotně pomohli, vše jsme dopodrobna probrali, doporučili vhodnější řešení. Jsem ráda, že jsem se obrátila zrovna na ně.

Martina P.