Realizace moderní bezúchytkové kuchyně v Brně

Moderní kuchyň s akrylátovými dvířky realizovaná do rodinného domu v Brně. Kuchyně ACRYLIC s akrylátovými dvířky patří k novým trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk, sametový mat a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek. Vedle stálobarevnosti patří k výhodám také vysoká odolnost proti vlhkosti a účinkům UV záření. Materiál je navíc velmi mechanicky odolný. Pokud přesto dojde k poškození (poškrábání), lze jej snadno eliminovat opravnou sadou. Díky speciální PUR technologii lepení hran není spára téměř viditelná, a proto svým vzhledem připomíná lakovaná dvířka. Díky těmto svým vlastnostem a zejména výrazně nižší ceně  Acrlic stále častěji nahrazuje lakované kuchyně. Kovové doplňky dodávají kuchyni industriální nádech. Kov se tak stává nejen materiálem, ale i designovým prvkem, který propojuje jednotlivé části kuchyně a vytváří dojem moderního luxusu. Chtěli byste také takovou? Rádi Vám zpracujeme návrh právě té Vaší vysněné kuchyně.

Každá naše kuchyň je jedinečný originál a tím může být i ta Vaše. Přesvědčte se o tom, že my kuchyně skutečně umíme a navštivte některé z našich kuchyňských studií, kde Vám rádi zhotovíme grafický návrh Vaší nové kuchyně ZDARMA.

S kuchyňským studiem jsme realizovali jednou celou kuchyň, jednou opravu na jiné lokaci. Vždy super přístup, okamžité řešení, prima ceny. Děkujeme.
 
 
David G.