Realizace kuchyně se supermatným povrchem v Lysé n/L

Při plánování této kuchyně jsme kladli důraz na maximální využití prostoru. Dostatek úložných míst zajišťuje nábytková stěna ve které jsou zabudované spotřebiče, zatímco pracovní plochu vytváří prostorný ostrůvek. Nechybí ani designové prosvětlené prvky, které navodí tu správnou atmosféru rodinné pohody. Použitým materiálům vévodí PerfectSense Topmatt,  který vyniká svým super matným, sametově teplým povrchem s odolností proti otiskům prstů. Povrch je navíc odolný proti opotřebení, nárazu a poškrábání. Díky pokročilému způsobu zpracování je nespornou výhodou také výrazně nižší cena v porovnání s lakovanými kuchyněmi. Chtěli byste také takovou? Rádi Vám zpracujeme návrh právě té Vaší vysněné kuchyně.

Každá naše kuchyň je jedinečný originál a tím může být i ta Vaše. Přesvědčte se o tom, že my kuchyně skutečně umíme a navštivte některé z našich kuchyňských studií, kde Vám rádi zhotovíme grafický návrh Vaší nové kuchyně ZDARMA.

Kdyby byla možnost dát víc hvězdiček, tak u ROMI neváhám. Ještě jednou děkujeme za skvělý návrh celé kuchyně, promyšlený do nejmenších detailů. Doporučuji dál.
Michaela K.