Realizace kuchyně Acrylic ve Statenicích

Ve Statenicích jsme realizovali tuto velkolepě řešenou kuchyň s akrylátovými povrchy a kamennou pracovní deskou. Vedle stálobarevnosti patří k výhodám akrylátových povrchů také vysoká odolnost proti vlhkosti a účinkům UV záření. Materiál je navíc velmi mechanicky odolný. Díky těmto svým vlastnostem a zejména výrazně nižší ceně  Acrlic stále častěji nahrazuje lakované kuchyně. Kuchyň do tvaru U vystavěná až do stropu poskytuje dostatek úložných prostor a zároveň nabízí dostatek pracovní plochy pro přípravu nejvybranějších pokrmů. Chtěli byste také takovou? Rádi Vám zpracujeme návrh právě té Vaší vysněné kuchyně.

Každá naše kuchyň je jedinečný originál a tím může být i ta Vaše. Přesvědčte se o tom, že my kuchyně skutečně umíme a navštivte některé z našich kuchyňských studií, kde Vám rádi zhotovíme grafický návrh Vaší nové kuchyně ZDARMA.

Můžu jenom doporučit. Pan Heráň v Benešově je moc ochotný, poradí a se vším pomůže. Po roce používání kuchyně můžeme říct, že všechny jeho rady byly správné a kuchyně slouží skvěle. Kvalitě materiálů a zpracování není co vytknout, dohromady s velmi slušnou cenou bych nehledal jinde.
Tomáš H.