Do našeho pražského studia hledáme vhodného kolegu na pozici NÁVRHÁŘ KUCHYNÍ – DESIGNER – BYTOVÝ ARCHHITEKT

Co vás čeká
Čeká Vás pestrá, zajímavá a kreativní práce.
Budete pomáhat lidem utvářet jejich vysněný domov. Budete vytvářet grafické návrhy kuchyní ve kterých využijete svůj smysl pro desing a kreativitu. Zákazníkům budete navrhovat řešení jejich nové kuchyně, vybírat materiálové kombinace, barevné ladění, ale také doplňky a nejmodernější spotřebiče. Po uzavření zakázky se stanete jejich styčným obchodním partnerem.
Některé schůzky budete uskutečňovat také přímo na místě realizace a nakonec také budete tím, s kým se zákazníci podělí o radost z nové kuchyně.
Dostanete maximální prostor pro seberealizaci. Budete vést vlastní prodejnu, plánovat si schůzky, podle potřeb a intenzity práce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Hledáme kolegy kteří mají zkušenosti s navrhováním interiérů a obchodem a to jak profesně, z jiného kuchyňského studia, tak třeba jen se zkušenostmi s navrhovaním vlastního bydlení.
Důležité je, abyste se nebáli vymýšlet nové věci, prezentovat vlastní nápady, byly samostatní a dokázali se naladit na společnou vlnu s klientem.
Během své práce budete někdy také cestovat, hodit se tedy bude řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět
Z velké části se jedná o práci s počítačem, předpokládáme tedy uživatelskou znalost PC a základních programů Microsoft Word, Excel, Outlook.
Výhodou je pak znalost některého z grafických programů pro navrhování kuchyní a interiérů (Kitchendraw, SketchUp, ArchiCAD, Cinema 4D apod.),
nicméně konkrétní program se dá naučit, tedy velkou devizou je ochota učit se novým věcem.

Co vám můžeme nabídnout
Při své práci se budete moci opřít o příjemný kolektiv pohodových lidí, zázemí stabilní rodinné firmy a také o produkt, kvalitní kuchyně, kterým budete věřit.
Z počátku Vás samozřejmě zaučíme, pravidelně budete moci navštěvovat různá školení a zdokonalovat se, abyste dosáhly motivujícího finančního ohodnocení.

Místo pracoviště: Showroom ROMI Kuchyně, V Dolině 1533/1d, Praha 10 – Michle (naproti kauflandu)

Kontakt: Rádi bychom se o Vás něco dozvěděli. V případě zájmu o tuto pozici budeme rádi, když se nám na pár řádcích představíte a zašlete nám svůj životopis na email: info@kuchyne-romi.cz

Těšíme se na Vás

ROMI Kuchyně